KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861135
nr 1286 1135
Johan Bladh
(1893-1976), Sverige
Oljemålning, Fäbod. Signerad, -66. Olja på duk, 60x72 cm
Johan Bladh, svensk målare född 1893, död 1976.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:18:59
29/10 17:31:32
350 kr
4/11 17:41:24